ESTHESMILE

Her anın değerli olduğuna inanıyoruz. Hayatımıza daha fazla değer katmak için;
Ailenizin her anını özel kılması için ESTHESMILE’ı yarattık.
Bir bebeğin doğumuna sımsıkı sarılmaya yardımcı olan sürdürülebilir malzemelerden ürünler yaratıyoruz.

HAKKIMIZDA

Her anın değerli olduğuna inanıyoruz. Hayatımıza daha fazla değer katmak için; Ailenizin her anını özel kılması için ESTHESMILE’i yarattık. Bir bebeğin doğumuna sıcak bir şekilde sarılmaya yardımcı olan sürdürülebilir malzemelerden ürünler yaratıyoruz.

Ailenizin refahı düşünülerek üretilmiş en kaliteli ürünleri sizlere sunmak için en yumuşak organik kumaşları kullanıyoruz. Tüm parçalarımız, sürdürülebilir kaynaklı kumaşlar kullanılarak özenle hazırlanmış ve güvenilir fabrikalarda üretilmiştir. Kumaşlarımız küçük çocuğunuzun hassas cildine karşı naziktir ve gezegenimize karşı hassastır.

Bebek giysilerimizin tasarımında gezegenimize karşı nazik olmaya kararlıyız. Düşüncelerimiz; Dünyayı ortaklarımız ve müşterilerimizle bulduğumuzdan daha iyi bir yerde bir araya getirmek.

Ürünlerimizin her biri son derece kaliteli, dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış ve sevgiyle üretilmiştir. Böylece bu ürünler defalarca giyilip başkasına verilebilir.

NEDEN ORGANİK PAMUK

Organik pamuk genel olarak Türkiye mahsulü gibi subtropikal ülkelerde organik olarak yetiştirilen pamuk olarak tanımlanmaktadır.

Organik pamuk, ince, yumuşak ve sürdürülebilir olduğu için bebeğin hassas cildi için ideal kumaştır. Ayrıca bebeğinizin kıyafetlerinde hiçbir pislik bırakmadan zararlı kimyasallar kullanılmadan yetiştirilir ve işlenir. Geleneksel olarak yetiştirilen pamuk, bugün dünyada yetiştirilen en yıkıcı ürünlerden biridir, organik pamuk tarımı ise temiz hava, su ve toprağı teşvik etmektedir. Organik Pamuk, vahşi yaşamı veya insan sağlığını tehlikeye atmaz. Böylece bebeğiniz için en saf ürünü aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Organik pamuğumuz, geleneksel pamuk yetiştiriciliği yöntemlerinin topraklarına ve topluma verdiği zararı gören ve bu geleneksel organik yönteme geri dönmeyi seçen bir tedarikçi tarafından yetiştirilmektedir.

Bebekler daha uzun uyur: Bebekler kundaklandıklarında rahimde sıkı bir şekilde uyurlar.

Daha az ağlama: Büyük bir muslin battaniyesine sıkıca sarıldığında, sarsıntılı kol ve bacak hareketleri minimumda tutularak küçük bebeklerde aşırı ağlama azaltılır.

Bebeklerin vücut sıcaklığını düzenler: Muslin, bebeğinizin vücut ısısını düzenlemeye ve aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olur. Geceleri kaşınmaları daha az olasıdır.

BELGELER

Markamızla ilgili tüm belgelere ulaşmanızı kolaylaştırdık.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

İletişim